iBitki

Bitkisel Yağlar ve Faydaları
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 2.69 TL.
  • Boyut 27.3 MB
  • Version 2.1.4
  • Dil TR / EN
  • Firma Feryal Uyan Bal
iBitki uygulaması, tabiatın bize sunmuş olduğu bitkilerin hangi hastalığa şifa olduklarını içeren mükemmel bir uygulamadır.

iBitki uygulaması, tabiatın bize sunmuş olduğu bitkilerin hangi hastalığa şifa olduklarını içeren mükemmel bir uygulamadır.

Tabiat, biz insanlara binlerce bitki ile her hastalığa derman olabilecek şifalı bitkiler sunmakta. Ancak, hastalıklara bitkiler ile şifa bulabilmek için hangi bitkinin hangi hastalığa şifa olduğunu ve hangi miktarda kullanılması gerektiğini bilmeniz gerekiyor. Aksi halde telafisi zor olan durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Eğer siz de kimyasal ilaçlardan uzak kalarak şifayı doğada bulmak istiyor iseniz iBitki uygulamasını kullanmalısınız.

iBitki uygulamasında hangi bitkinin hangi hastalıklara iyi geldiğini ve özellikleri detaylı olarak açıklanmıştır. Ayrıca alternatif tıp uzmanları Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki gibi uzmanların önerdikleri bitki çeşitleri ile hazırlanmış olan 250' ye yakın kürler de uygulamada yer almaktadır. Bunun yanı sıra uygulamada bitki bilimi ve doğal güzellik uzmanı Suna Dumankaya' nın bakım ve güzellik kürlerini de bulabilirsiniz. Kimyasallardan uzak şifalı bitkiler ile sağlıklı yaşam sürmekte size ışık tutacak olan iBitki uygulamasını mutlaka denemelisiniz. Eminim ki bu uygulamayı çok seveceksiniz.

Daha Fazla Göster
iBitki indir